Açık Rıza Beyanı

Açık Rıza Beyanı

Bu beyan firmamızın gizlilik politikasını içermektedir. enmodaaksesuar.com sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Eğer bu sayfada belirtilen koşulların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen şuan ziyaret etmekte olduğunuz enmodaaksesuar.com siteyi kullanmayınız. Siteyi kullanmaya devam etmeniz ve/veya kişisel bilgilerinizin yer alacağı formları doldurmanız bu sayfalarda yazılı tüm koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

enmodaaksesuar.com sitesi içerisindeki her türlü hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri (Sitedeki materyallere ait ad, açıklayıcı bilgi, görsel, fiyat vb.) önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme hakkını saklı tutar. İlgili değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

Firmamızın kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya kullanıcı tarafından daha sonra güncellenen adres, e-posta, sabit telefon, mobil telefon ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, sms, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcı ile iletişim sağlama hakkı bulunmaktadır.

Firmamız enmodaaksesuar.com internet sitesindeki tüm bilgi, resim, marka, logo vb. içeriklerin sorumlusu ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının lisans sahibidir. İnternet sitesinde bulunan hiçbir materyal önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kopyalanamaz ya da başka bir şekilde dağıtılamaz.

Firmamız dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır. Kullanıcılarına siteye her girişi̇nde yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye eder.